Runners Relief


runners relief logoTendonlar, asıcı bağlar ve kırıklar için en hızlı çözüm!

Hasarlı tendonlar, asıcı bağlar-ligamentler ve kırıklardaki benzersiz uygulama tekniği ile birlikte Runner’s Relief Theraphy’i kullanmak iyileşme zamanını bütün diğer konvansiyonel methodlardan %50  – %75 daha hızlı olmasını sağlar. RRT (Runner’s Relief Theraphy) kendini defalarca kanıtlanmıştır. Asıcı bağ, tendon yırtığı ve saç teli kırığı (hairline/stres fracture) olan atlar sakatlanmadan sonra 4 aydan kısa sürede idmanlara geri dönmüştür, kazanmıştır ve birçok yarış boyunca sakatlanmamışlardır.

RRT, dünyada ve Amerika da antrenörler, veterinerler ve rehabilitasyon merkezleri tarafından kullanılmaktadır.

 

 

 

Ürün Bilgisi:

RRT (Runner’s Relief Theraphy) tendon yırtıkları, asıcı bağlar ve yumuşak doku sakatlanmalarında 90 gün içinde iyileşmeye yardım etmek için bilimsel olarak formüle edilmiş tek tedavidir.

RRT hiçbir yan etki olmadan iyileşmeyi tetikleyen bütün arter ve damarlarda dolaşım sağlayan organik bitki özlerinden elde edilen doğal bir botanik formülasyona sahiptir. Bugüne kadar yumuşak doku sakatlanmalarında bu kadar kısa sürede etki eden geniş kapsamlı bir başka solüsyon bulunamamıştır.

RRT’nin kullanımındaki bazı önemli gözlemler:

  • 70 -90 gün içinde iyileşme süresini hızlandırır
  • Minimum yara dokusu oluşumu (eğer yara varsa)
  • Diğer hiçbir method ile başarılamayan tendona haraket kabiliyeti ve yeterli esneklik veren liflerin düz çizgi halinde dizilmesi

 

IMG_8189